« » ------------ « شما از سایت صنایع تولیدی آهنکار بازدید میکنید . » ------------- « بایک تماس اطلاعات خود دریافت کنید. » ------------- « با یک تلفن شما میتوانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. » ------------- «تولیدات آهنکـــار در همه نقاط ایران پخش میشود »

 ورود ویژه :

آخرین تولید ما

 

صفحه اصلی تاریخچه تولیدات سرویسها مزیتهای دربهای آهنکار

اتصال به ما

    خدمـــات آهنکــار :  
 

شما همکاران محترم می توانید مواد اولیه خود را اعم از تسمه سوراخ شده 2 سرگرد برای نوری و لوزی کوبیده شده بسیار تمیز و روان و یا لنگه آماده دماغه خورده 2و3 لوزی را از آهنکار تهیه کنید به صورت اجرتی بسیار اندک و در نهایت کلاف کار و مونتاژ نهایی را خودتان انجام دهید تا کلیه فرج های اضافه اعم دستمزدهای اضافه – آب –برق-مکان از همه مهمتر سرعت کار شما با ارتباط مشتری بسیار زیاد شده و تعداد دربهای بیشتری نصب کنید و همان سود همیشگی خود را با تعداد نصب 2 یا 3 برابر ارتقاع دهید.

کیفیت نما و فرم بیرونی ساختمان , هویت فضای داخلی و کیفیت زندگی در ساختمان نحوه استفاده از مناظر خوب , حفظ حریم و تامین امنیت , همگی بستگی به نوع طراحی و ساخت این سازه ها دارد.
در و پنجره و نماهای ساختمان بعد از دیوار و سقف از جمله اجزای اصلی و ضروری تمام ساختما نها می باشد . گروه آهنکـــار در تجربه طولانی خود کسب و در این راستا تولیدات خود را با کیفیت عالی ارائه میدهد.

آهنکار در مقاطع ذیل هم می تواند با همکاران محترم و سازندگان درب آکاردﺌﻮنی همکاری نزدیک داشته باشد.

 1. تسمه
 2. سرگرد سوراخ شده جهت لوزی
 3. لوزی کوبیده شده آماده به هر تعداد
 4. تسمه سوراخ شده خم خورده جهت لنگه
 5. لنگه آماده 2و3 لوزی هر تعداد

شما همکار محترم می توانید با اندک هزینه ای لنگه درب را از آهنکار تهیه کرده و کلاف و مونتاژ کار را انجام دهید تا هزینه های جانبی از قبیل

کارگر ، مکان ، برق ، آب ، تلفن ،گاز وغیره را نداشته باشید. لنگه از آهنکار در هر تعداد مونتاژ کار از شما با قیمت بسیار اندک به صورت اجرت کیلویی ارسال به تمام نقاط کشور

خدمات ما:

 • قابلیت طراحی تولید سازه های قوس دارو محدب
 • قابلیت تولید سازه های یک جداره و دو جداره
 • قابلیت طراحی در چهار رنگ
 • مشاوره و محاسبه وزنی و ارائه پیش فاکتور
 • خدمات پس ار فروش
 • مدل از ما انتخاب از شما
 • انتخاب از شما ساخت و تولید از ما بدون اتلاف وقت

ارائه دهنده جدید ترین دربهای ورودی با استفاده
از چوب و فلز بسیار شیک و زیبا

  ما آمادگی دریافت سفارشات شما را داریم !  
برای روئت واضح تر از از روزولوشن 728* 1024 استفاده کنید .
خانه      درباره ما      سرویسها      مزیت دربهای آهنکار      تماس با ما